***   TEST YAYININDAYIZ  ***

Süper Mezat Logo

Neden Üye Olmalıyım?

6. Satış süreci nasıl gerçekleşecektir?

Her bir açık artırma için farklı olacak şekilde düzenlenen Açık Artırma Şartnamesinde satış süreci açıkça ifade edilmektedir. Buna göre, Açık artırma Şartnamesinde belirtilen prosedüre uygun olarak hareket edilecek olup, aksi Açık artırma şartnamesinde belirtilmediği takdirde öncelikle açık artırma şartnamesini kabul edecek, sonra teklif verecek ve teklifinizin aktif hale gelmesi için teminatlarını yatıracaksınız. Teminatı yatmayan teklifler pasif olarak kalacak ve bir süre sonra sistemden otomatik olarak silinecektir. Teminatı yatan teklifler sistemde aktif olarak yer alacaktır.

İşbu işlemi takiben, güncel fiyat, verilen tüm teklifler, kalan süre ve ihalenin trafiği ile ilgili diğer tüm istatistikleri ihale detayı sayfasından takip edebilecek, teklifinizi yükseltmek istediğiniz takdirde artırma yapacaksınız. Sistem bu arada teklif verdiğiniz ihaleye yeni bir teklif geldiği durumda sizi e-mail ve sms aracılığı ile uyaracaktır. Yasal teminatı yatırmış olan ALICI adayları İHALE KAPANIŞ SAATİNE KADAR TEKLİFLERİNİ ARTIRABİLİRLER.

Açık artırmada en yüksek teklifi veren alıcı adayı, ihaleyi kazanacak ve gayrimenkulü satın almaya hak kazanacaktır. Söz konusu alıcı adayı, kendisine ihaleyi kazandığını bildiren e-mailde belirtilen bilgi ve belgeleri tarafımıza iletecektir.